» Послуги » Підготовка / складання та здача звітності

Підготовка / складання та здача звітності

Подготовка / составление и сдача отчетности

Незалежно від того, ким Ви є – підприємцем без утворення юридичної особи або засновником товариства з обмеженою відповідальністю, у Вас спрощена або загальна система оподаткування, Вам необхідно в термін, встановлений законодавством, підготувати/скласти та подати звітність (податкову, бухгалтерську, статистичну). Навіть якщо Ви ще не почали активну діяльність – немає руху коштів по розрахунковому рахунку, заробітна плата не нараховується, нічого не продається і не купується, Ви зобов’язані скласти / підготувати та здати бухгалтерську і податкову звітність.

Наш напрямок діяльності і великий досвід допомагають нам виконувати свою роботу оперативно і якісно. Ви можете скористатися нашими послугами одноразово, або повністю довірити нам ведення своєї бухгалтерії.

Ми звертаємо Вашу увагу на те, що якщо підприємство знаходиться під нашим бухгалтерським супроводом і наші фахівці ведуть Вашу бухгалтерію, готують бухгалтерський баланс і податкову декларацію – ми беремо на себе турботу і відповідальність за здачу бухгалтерської звітності і розрахунки по податкових платежах до бюджетів і позабюджетних фондів.
Отримати більш детальну інформацію про бухгалтерські послуги Ви можете

за телефоном +38 (044) 209 36 80

или e–mail: info@acg.com.ua